FK MB – Lokomotiv Moskva 2:2

První utkání rakouského soustředění hráli mladoboleslavští fotbalisté na hřišti v St. Ullrichu proti moskevskému soupeři, který nastoupil v nejsilnějším ligovém složení. Střetnutí mělo na promáčeném trávníku velmi dobrou úroveň zásluhou obou mužstev a Boleslav rozhodně nezklamala.

Zápas dvou rozdílných poločasů skončil remízou, když dvougólové manko z prvního poločasu po změně stran vymazal dvěma trefami Ivo Táborský.

V prvním poločasu promarnili boleslavské šance Kulič a Lemessa. Ruský tým poslal do vedení ve 21. minutě Odemvingie - 1:0. Ve 33. minutě druhý gól do Millerovy sítě přidal Glašakov - 2:0.

Po přestávce Boleslavští po zlepšeném výkonu vyrovnali. V 63. minutě po faulu na Pecku nařídil rozhodčí penaltu a Táborský ji s jistotou proměnil - 2:1. V 74. minutě se po individuální akci prosadil podruhé v tomto zápase Táborský - 2:2.

Branky: 21. Odemvingie, 33. Glašakov – 63. a 74. Táborský.

FK Mladá Boleslav: Miller - Janíček, Rajnoch, Procházka, Dalovič - Kysela (46. Kúdela), Sylvestre (46. Prempeh), Louhoungou (46. Opiela), Poláček (46. Táborský) - Kulič (46. Pecka), Lemessa (72. Mach).