Šesté kolo fotbalové I. Ligy Boleslavského deníku překvapení nepřineslo. Prohra Faurecie už nikoho nepřekvapuje Nečekala se remíza Učiliště se Ško–Energo ve II. lize.

I. liga

Štika – Zetka 2:5
První poločas přenesl vyrovnaný boj, ve druhém však favorizovaná Zetka zapnula na vyšší obrátky a bezpečně vyhrála. Tradičními oporami vítězů byli Kamenický a Jakubčo, v brance byl velmi dobrý Vaňourek. Branky: Čáslava 2 – Kamenický a Jakubčo 2, Beran. Poločas: 1:2.

Faurecia – Lamad 2:5
Loňský finalista potvrdil pokles výkonnosti a nemá z pěti odehraných utkání ani bod. Lamad měl velmi dobré Macka a Baláka a odevzdal kolektivní výkon. Branky: Hrouda, Hadrák – Macko a Balák 2, Hendrych. Poločas: 1:3.

OS Kovo Škoda – MaRe 4:0
Domácí nenastoupili kompletní, přesto dosáhli přesvědčivého vítězství. Výtečně jim zahrál v obraně Kohnhauser, v brance byl spolehlivý Pavel Hanzlík. Hosté měli nejlepšího hráče ve Fikselovi, který však sám na všechno nestačil. Odboráři se tak díky lepšímu skóre dostali na čelo I. ligy. Branky: Salač, Bauer, Moc, Gregorovič. Poločas: 1:0.

II. liga

Nepřevázka – Policie MB 0:2
Policistům se tentokrát dařilo a o své vyhře rozhodli už v prvním poločase. Ve druhé půli se domácí zlepšili, ale výborného Tomšíčka v brance hostů nepřekonali. U vítězů se dále líbíli Barva a Scheufler. Branky: Vrbata, Pažout. Poločas: 0:2.

ŠkoEnergo – Učiliště Škoda 2:2
Domácí proti favoritu zahráli výborně a hráli vyrovnanou partii. Střelecky se dařilo domácímu Vízkovi, u hostů velmi dobře zahráli Bázler a Horák. I přes ztrátu dvou bodů zůstalo Učiliště na čele soutěže. Branky: Vízek 2 – Horák a Bázler. Poločas: 0:1.

Hubert KuHo – Automaster 8:1
Hosté nastoupili pouze v devíti hráčích a hlavně ve druhém poločase fyzicky nestačili. Domácí toho využili a vylepšili si skóre. Branky: Hůlka, Pechanec a Plintovič 2, Suchánek, Helbich – Zita. Poločas: 2:1.

Dol. Bousov – Simon 4:2
Poslední celek tabulky si připsal důležité body. Střelecky se dařilo Dajčovi, u hostů nejlépe zahráli Hanák a Hrubý. Branky: Dajč 2, Dušek, Škaloud – Hanák, Hrubý. Poločas: 1:0.