Dlouhá Lhota – Ostrá 0:4

Domácí se potýkají s marodkou, úzkým kádrem, ale i s výkonností. K utkání musel nastoupit dokonce asistent trenéra Miloš Novák, citelně chyběl kanonýr Limr.

Hosté byli po celé utkání fotbalovější a navíc měli ve svém středu kanonýra Kotrbu, který ve střetnutí zkompletoval hattrick.

Dlouholhotští sice podali snaživý výkon, to ale na soupeře nestačilo. Ve 20. minutě zachránila domácí tyč po střele hbitého Remence. Ve 28. minutě však Kotrba po rohu dal hlavou vedoucí branku hostí a další dva ostré střelecké náboje si nechal na druhý poločas.

V úvodu druhé části mohli domácí vyrovnat, ale Gabriel v samostatném nájezdu jen nastřelil gólmana hostů Heimratha. Zato Kotrba se chvíli nato nemýlil, když zužitkoval centr Remence.

Podobná situace se opakovala v 57. minutě a Kotrba vstřelil třetí gól. Pak se dvakrát vyznamenal domácí brankář Pechanec, když zlikvidoval samostatné nájezdy Dozorce a Kotrby.

Na druhé straně měl tutovku domácí Javůrek, ale mířil vedle. Bezpečnou výhru hostů potvrdil v 80. minutě střelou z dálky Vavřík.

Branky: 28., 52. a 57. Kotrba, 80. Vavřík. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Bejr, Dubický – Polák. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Dlouhá Lhota: J. Pechanec – Novotný, Bejr, Zdobinský, Dubinský – Gabriel, Novák (59. Brodský), Šolc, Zelba – Javůrek, O. Pechanec (67. Mašek).

Ostrá: Heimrath – Vojtěch, Slavíček, Polák, Kostenko (60. Jíša) – Bubeník, Vavřík, Dozorec (70. Košťál), Effenberger – Remenec, Kotrba.