Dl. Lhota – Kosmonosy 1:3

Po podzimní části fotbalové I. B třídy byli oba soupeři v derby v rozdílných pozicích. Kosmonosy na „padáka“, Dlouhá Lhota na postup. V průběhu jara však došlo k nečekané výměně rolí. Kosmonoští jsou nejúspěšnějším celkem jara, bilance Dlouhé Lhoty v posledních kolech je doslova zoufalá. A to ji posunuje do sestupových vod.

Kosmonosy měly úspěšný vstup do utkání. Už v 6. minutě je Lukáš dostal do vedení a hosté se viditelně uklidnili. Zato domácí se marně snažili uspět v útočné fázi a střeleckých příležitostí si vytvořili minimum.

Hosté začali lépe i druhý poločas, a když je Lukášova hlavička dostala do dvoubrankového vedení, bylo s domácími zle. Jejich hra postrádala důraz a fotbalovější hosté s dvoubrankovým vedením v zádech kontrolovali hru.

V 81. minutě Dubský vystavil konečnou pojistku hostů brankou z pokutové kopu. Nic na tom nemohla změnit ani parádní trefa domácího Cepky, který se trefil do šibenice v 81. minutě. Další korekci výsledku hosté nepřipustili.

Branky: Cepka – 6. a 60. Lukáš, 81. Dubský z penalty. Rozhodčí: Štefan. ŽK: Hlaváč a Dubský (oba Kosmonosy). Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Dl. Lhota – Pokorný – Javůrek, L. Zdobinský, Bejr – O. Zdobinský – Zelba (70. Vrabec), Šolc, Kunst, Jenč – Novotný (46. Cepka), Dubický.

Kosmonosy: Vlk – Kraus, Klepáč (17. Výda), Hlaváč, Bernard – Dubský, Lukáč, Kadlec, Holický (80. Kořínek) – Bednár, Janák.