Dlouhá Lhota – Lysá n. L. 3:1

V utkání fotbalové I. B třídy dvou celků ohrožených sestupem se lépe s psychickým tlakem vyrovnali domácí. Ti byli v koncovce efektivnější, zatímco hosté nevytěžili z několika hrubek domácí obrany i brankáře prakticky nic a pod trenérským vedením bývalého ligisty Mičince toho mnoho nepředvedli.

V prvním poločase se prosadil jediný střelec, domácí Krouský, jenž po úniku po levém křídle přesně zamířil ke vzdálenější tyči.

Také úvod druhé půle se lépe vydařil Lhoteckým. Nejprve Šolc z dláky zaskočil hostujícího gólmana, krátce poté se prosadil Jansík, a bylo rozhodnuto.

Hosté sice v závěru vyvinuli tlak, ale podařilo se jim jen kosmeticky upravit brankou Nováka, kterému šanci nabídla chybující obrana Lhoty.

Branky: 25. Krouský, 54. Šolc, 56. Jansík – 64. Novák. Rozhodčí: Slavkovský. ŽK: 0:1. Diváci: 130. Poločas: 1:0.

Dlouhá Lhota: Řezáč – Gabriel, Šolc, Novotný, Nekola – Niklfeld, Vizingr (68. Vrabec), Jansík, Krouský (37. Novák) – Limr (46. Zelba), Sháněl.

Lysá n. L.: Zahrádka – Jirsa, Pavliš, Gregar, Novák – Zítka (50. Morávek), Nový, Poborský, Sutter – Mesaroš (57. Šubrt), Novák.