Fotbalová liga Boleslavského deníku má za sebou první třetinu soutěže. Ve II. lize byl kontumován výsledek Hubert – Policie. Tři body a skóre 3:0 získal Hubert.

I. liga

Zetka – Lamad 4:2
Zetka získala v prvním poločase dvoubrankový náskok, který udržela až do konce. Střelecky zářil Jakubčo, v obraně byl oporou Kamenický. Branky: Jakubčo 4 – Průcha, Brož. Poločas: 3:1.

Štika – Maso plus 2:2
Vedení po prvním poločase domácí neudrželi. Zahrál jim velmi dobře Čáslava, u hostů vynikli brankář Picek a v útoku Žahourek. Branky: Čáslava 2 – Žahourek, Dvořák. Poločas: 1:0.

Učiliště – OS Kovo Škoda 0:2
Hosté, ač podali jen průměrný výkon, vyhráli bezpečně díky dvěma trefám Kohnhausera. Poločas: 0:1.

Automaster – Hubert 4:5
V divoké přestřelce dokázali domácí smazat tříbrankové manko a vyrovnat. Vítěznou branku vstřelil Zapadlo minutu před koncem. Branky: Svozil 4 – Plintovič 3, Vaněk, Zapadlo. Poločas: 1:3.

ŠkoEnergo – Simon 5:2
O výsledku se rozhodlo v prvním poločase, druhý poločas už byl vyrovnaný. U domácích vynikl střelec Telenský. Branky: Telenský 4, Rys – Podrábský, Halák. Poločas: 4:0.

Policie MB – Nepřevázka 5:1
Po vyrovnaném prvním poločase se domácí střelecky chytli ve druhé půli, když nejlépe si vedli Kotlář a Nagy. Branky: Kotlář 2, Nagy, Šafár – Petr Faix. Poločas: 1:1.