Kr. Vrutice – Akuma 4:4

V utkání dvou vedoucích celků fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska se hrál před početným publikem parádní fotbal se spoustou branek.

Utkání skončilo zaslouženou remízou, i když hosté byli blíže k vítězství. Útočné řady obou soupeřů předčily obranné. Akuma v utkání stále vedla díky střelecké potenci Macury.

Ještě v 85. minutě vedli hosté 4:2, jenže minutu před tím odstoupil pro zranění ze hry jejich kapitán Jaroslav Kamenický a obranný systém Akumy se sesypal jako domek z karet.

Ve finiši dokázali domácínejen vyrovnat, ale mnoho nescházelo, aby vyhráli.

Na takový fotbal, který předvedly oba vedoucí týmy přeboru, budou jistě diváci rádi chodit. Navíc tak slušní, jako byli na utkání v Kropáčově Vrutici.

V neposlední řadě je třeba pochválit za výkon rozhodčí v čele s hlavním Petrem Pažoutem.

Branky: 23., 27. a 52. Macura, 78. Bernard – 85 a 90. Martin Korec, 25. Jiří Havelka. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 1:3. Diváci: 175! Poločas: 1:2.

Kr. Vrutice: Manžel – Bohata (60. P. Bůžek), Rovenský, Černý, J. Bůžek – Novák, Jan havelka, Veselý (46. Martin Korec), Manda – Jiří Havelka, Musil (42. Michal Korec). Trenér Břetislav Holub.

Akuma: Zachař – Nový, kamenický (84. Gregor), L. Hlaváček, R. Kohnhauser – Král (46. Houser), Koudelka, Bernard, Hanzlík – Valenta, Macura (89. Javůrek). Trenér Slavomír Výda.