Mladoboleslavsko - Týmy z čela tabulky nezaváhaly.

25.10.2009

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Kněžmost – Skalsko 2:1
Po dlouhých deseti kolech se domácí konečně dočkali vítězství. Po disciplinovaném a bojopvném výkonu rozhodl o třech bodech střelecky disponovaný Štěpánek. Branky: Štěpánek 2, Holman. Rozhodčí: Janda. ŽK: 6:3. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Čejetice – Doubrava 4:0
Domácí rozhodli o své vysoké výhře během dvaceti minut. Hosté nehráli špatně v poli, ale v koncovce byli zcela bezzubí. Branky: Dudka 2, Šimáček, Brož. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Klášter – Kr. Vrutice 2:5
Hosté si odvezli zaslouženě tři body. Byli produktivnější v koncovce, když trestali individuální chyby domácích. Branky: Nedvěd, Prostřední – Manda 3, Martin Korec, Michal Korec. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Kost. Hlavno – Březno 2:1
Ve vyrovnaném utkání dohrávali hosté oslabeni o vyloučeného Kojzara. Domácí dali vítězný gól v 85. minutě. Branky: M. Bůžek 2 – Strnad. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 3:4. ČK: 60. Kojzar. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Akuma – Předměřice 2:1
Utkání se hrálo v režii domáích, hosté hrozili z brejků a v 87. minutě se jim podařilo alespoň snížit na rozdíl branky. Branky: Koudelka, Macura – Skalický. Rozhodčí: Bez. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Struhy – Benátky B 2:1
V oboustranně kvalitním utkání vyhráli domácí se štěstím. Branky: Volkman, Bucek – Firický. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Pěčice – Řepov 0:0
Domácí podali tentokrát nepřesvědčivý výkon a utkání bez větších šancí skončilo po zásluze bez branek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (pro hráče z lavičky). Diváci: 60.

25.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.