Starší fotbalový dorost FK Mladá Boleslav skončil v turnaji Krejča Cup z osmi účastníků pátý, když podlehl pozdějšímu vítězi Hradci Králové nejtěsnějším poměrem, vysoko 0:4 prohrál s Jihlavou a porazil celek Bavorska 5:1. V souboji o páté místo s Viktorií Plzeň skončilo utkání v normálním čase remízou, lepší nervy v penaltovém rozstřelu pak měli Boleslavští.

Výtečně obsazený turnaj byl pro dorostence FK Mladá Boleslav výtečnou prověrkou před startem v nejvyšší dorostenecké soutěži.

Přehled utkání mladoboleslavských dorostenců:

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 1:0 (1:0). Utkání rozhodl trestným kopem ve 12. minutě střetnutí Schwarz. Boleslavští se sice snažili o vyrovnání, ale k cíli nevedl ani jejich závěrečný tlak.
Sestava FK MB: Hošťálek - Sedláček (50. Říha), Borovička, M. Šťastný, Rosenkranz - Tvaroha (55. Bělík), Kozma, Volf, Gragoun - Buček (36. Tögel), Dolianec.

FC Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav 4:0 (3:0). Boleslavským se nepovedl vstup do utkání. Ve 3. minutě Málek potrestal chybu v boleslavské rozehrávce - 1:0. V 8. minutě Fadrný hlavou po rohu přidal druhý gól za Hošťálkova záda - 2:0. Ve 34. minutě po sérii chyb v boleslavské defenzívě se opět prosadil jihlavský Málek - 3:0. I ve druhém poločasu byli aktivnější Jihlavští. Pět minut před koncem Kanaval kapituloval sólovému nájezdu jihlavského kapitána Kučery - 4:0.
Sestava FK MB: Kanaval - Sedláček (36. Volf), Borovička (36. M. Šťastný), Maňas, Říha - Bělík, Vilám (45. Tvaroha), Tögel, Kozma - D. Šťastný (54. Dragoun), Buček (36. Dolianec).

Bavorsko - FK Mladá Boleslav 1:5 (1:1). Od počátku byli Boleslavští v útoku nebezpečnější, než výběr bavorských mladíků. Dlouho se však gólově neprosazovali. Teprve ve 32. minutě poslal Tvaroha po pravé straně D. Šťastného a z jeho centru dal gól důrazný Dolianec - 0:1. V poslední minutě první půle bavorský Weber vyrovnal - 1:1.
Po přestávce se Boleslavští rozstříleli. Ve 39. minutě po Tvarohově akci střílel ze dvaceti metrů k tyči Dolianec - 1:2. Ve 40. minutě Sedláček završil průnik do soupeřova vápna přihrávkou na zcela volného Bučka - 1:3. Ve 45. minutě uplatnil důraz Volf - 1:4. V 64. minutě po Bělíkově centru uzavřel účet Kozma - 1:5.
Sestava FK MB: Hošťálek - Sedláček, Borovička (61. Kozma), M. Šťastný, Říha (59. Bělík) - Maňas, Tvaroha (48. Janda), Dragoun, D. Šťastný (36. Buček) - Dolianec (41. Kašík), Volf.

FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0). Ve 13. minutě sice Kanaval vychytal plzeňského útočníka v jasné šanci, ale o minutu později kapituloval. Ve 14. minutě nezareagoval na nečekanou střelu Hrubého - 1:0. Až ve 40. minutě srovnal skóre Sedláček povedenou ranou ze dvaceti metrů - 1:1. Ppo nerozhodném výsledku v řádné hrací době následoval penaltový rozstřel. Za Boleslav penalty dali Tvaroha s Volfem, neproměnil Sedláček. Plzeňští exekutoři nedali ani jeden gól, Boleslav vyhrála 2:0, a tím získala páté místo v turnaji.
Sestava FK MB: Kanaval - Kašík (36. M.Šťastný), Borovička (36. Dragoun),Kozma, Říha - Vilám (36. Maňas), Sedláček, Tvaroha, Bělík (36. Janda) - Buček (49. D. Šťastný), Volf.