Kr. Dvůr – FK Ml. Boleslav B 1:2

Boleslavští junioři začali mistrovskou sezonu v České fotbalové lize zdařile, když získali tři body na horké půdě nepříjemného mužstva Králova Dvora. Poločas sice prohráli, ale po přestávce vývoj utkání obrátili.

Královodvorští cábelíci začali velmi dobře. Již v 9. minutě Sabou dal jejich vedoucí gól - 1:0.

Po přestávce nejprve v 68. minutě vyrovnal Procházka, jeden ze dvou prvoligových borců, kteří junirku posílili - 1:1. A vítězný gól trefil ve třetí minutě nastavení Ščuk - 1:2.

Branky: 9. Sabou – 68. Procházka, 90. + 3. Ščuk. Rozhodčí: Grimm. ŽK: Mrvík. Diváci: 400. Poločas: 1:0.

Sestava FK MB B: Vorel - Borovička, Mrvík, Charuza, Horák - Tvaroha (64. Ščuk), Procházka, Dudka, Hrdlička - Schubert (63. Synek), Volf (80. Hadziresic).

Sestava FK Králův Dvůr: Čaba - Šilhavý, Saboui, Bureš, Himl, - M. Novák, S. Novák (81. Machovec), Frydrych (88. Minařík), Kyklhorn - Bláha, Tlustý (60. Garth).

Další utkání ČFL hraje boleslavská juniorka v sobotu od 10.15 hodin s Loko Vltavín na Městském stadionu v Mladé Boleslavi.