Kosořice – Tišice 1:1

Kosořice se poprvé na jaře představily v utkání fotbalové I. B třídy před vlastním publikem. Domácí od začátku tahali za kratší konec. Soupeř dostával dostatek času při přebírání míče a výsledkem byly standardní situace.

Už v osmé minutě proletěl míč až ke Karlíkovi, jehož zakončení patřilo mezi nepřesné. Z podobné akce hosté nakonec udeřili o pět minut později, když kapitán John střelou klubkem těl otevřel skóre.

Defenzívě Kosořic přibyly další vrásky na čele po úniku Brzoně, jeho akci nakonec dokázala obrana zastavit. Ve 32. minutě bylo vyrovnáno a také zze standardní situace. Poslt dlouhým míčem našel hlavu Boháčka, který ve vzduchu nenašel konkurenci - 1:1.
Nechybělo mnoho a domácí mohli vstřelit branku do šatny. Rohový kop Volemana nejprve tečoval Grus, po něm se hlavou do míče opřel Macháč a Karda reflexivním zákrokem vytáhl střelu nad břevno.

Druhý poločas přinesl ještě více příležitostí, zejména hosté si mohli odvézt všechny body. Slalom Klímy zakončil Karlík střelou k tyči, Kortus však bravurně zakročil. Také Kosořice nechtěly dát svou kůži zadarmo, chybělo to však více klidu v zakončení. Pěkný centr mezi obránce nedokázal Grus zpracovat a střelu téhož hráče po přihrávce Darmoše vyrazil brankář na rohový kop.

S přibývajícím časem byly šance stále více nebezpečnější. V 75. minutě vystrašil gólmana Brzoň a chvilku později v nepřehledné situaci skončil míč těsně nad. Poslední příležitost Tišic spálil Karlík po zaváhání obránce. V 90. minutě mohl Grus připsat domácím dva body navíc, ale jeho pěknou střelu k tyči odrazil soupeř mimo branku.

Branky: 32. Boháček - 13. John. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:5. Diváci: 73. Poločas: 1:1.

Kosořice: Kortus - Sedláček, Štecher, Černý, Poslt - Michal, Boháček, Voleman (78. Bašus), Adámek (51. Darmoš) - Grus, Macháč.

Tišice: Karda - Kalina, Klíma, John, Březina - Tomáš Preizek, Karel Preizek, Karlík, Klíma (66. Krupička) - Temiak (90. Pecháček), Brzoň (82. Vítovec).