Kosořice – Krnsko 0:2

Na začátku zápasu fotbalové I. B třídy hrála obě mužstva pozorně v obraně a až na několik náznaků se mnoho zajímavého nedělo. Až v sedmnácté minutě za nevole domácích příznivců, kteří reklamovali ofsajdové postavení, šel sám na brankáře Pavel Šotka a umístěnou střelou nedal Majzlanovi šanci.

Hra, která slavila úspěch v předchozích utkáních se tentokrát Kosořicím nedařila a střely ze střední vzdálenosti skončily mimo tři tyče. Hosté působili kompaktnějším dojmem po prvním poločase zaslouženě vedli 0:1.

Do druhého dějství vstoupili hosté o poznání aktivněji, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. Na druhé straně největší příležitost k vyrovnaní propásly Kosořice v 62. minutě po akci Sabola s Madyarem. Druhý jmenovaný šel sám na brankáře, místo přihrávky na volného Macháče zkusil vystřelit, ale míč se od obránce odrazil vedle branky.

Domácí snaha vyšla vniveč a navíc šlo Krnsko do dvoubrankového vedení. Po rohovém kopu Kosořic se hra rychle přesunula na druhou stranu a Vízkovu chytrou přihrávku zužitkoval Šulc.

Po zbytek zápasu se hrálo převážně před Tvarohem, kterého nejvíce zaměstnávali střídající Macháč s Volemanem. V 68. minutě hlavičkoval Macháč v nadějné pozici nad, stejně si počínal i Voleman o pět minut později.

Hráči Krnska v posledních minutách hry nevyužili otevřenější vrátka v obraně. Šance Hötzela a střídajícího Parastiuka už gólem neskončily.

Branky: 17. Pavel Šotka, 63. Šulc. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 2:4. Diváci: 82. Poločas: 0:1.

Kosořice: Majzlan - Sedláček (63. Voleman), Štecher, Maška, Adámek - Grus (70. Michal), Černý, Mosiurczak, Madyar - Sabol, Darmoš (46. Macháč).

Krnsko: Tvaroh - Hötzel, Škornička, Uhlík, Horna - David Šotka, Sobalík, Míchal (61. Parastiuk), Šulc - Pavel Šotka (87. Janata), Vízek (90. Čadil).

JAN ADÁMEK