Kosmonosy – Sokoleč 0:2

Vedoucí celek I. B třídy a hlavní aspirant na postup se ukázal být nad síly fotbalistů Kosmonos. Ti sice sehráli v poli vyrovnanou partii, ale opatrný fotbal bez větších šancí prohráli díky smůle ze čtvrté minuty.

To Kulhánkova střela vypadla z rukou brankáři Hošťálkovi, jemuž svítilo do očí ostré slunce, kousek za čáru. Domácí se zlobili, ale pomezní Hlaváček správně signalizoval gól.

Sokoleč se následně zatáhla a úspěšně bránila. Kosmonosy hrály stylem „vše na Bednára“, jenže slovenský hrot v největší šanci ve 13. minutě po sólu mířil jen do Kunových nohou.

Ani po přestávce si slabá návštěva na fotbale moc nepošmákla, jen nabuzený Kulhánek pálil z dálky a po cvičném pokusu těsně vedle dokázal z rohu velkého vápna čtvrthodinku před koncem pěknou ranou zvýšit na 0:2.

Bednár na druhé straně slalom nezakončil přesně, a tak nudný zápas skončil třetí domácí porážkou Kosmonos v řadě.

Branky: 4. a 75. Kulhánek. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 1:2. Diváci: 54. Střely na bránu: 1:5. Rohy: 3:4. Poločas: 0:1.

Kosmonosy: Hošťálek – P. Kraus, Karban, Dobruský, Janák – Kopecký (81. D. Mašek), Klepáč, Michalec (46. Výda), Lukáš, Keszeg – Bednár.