Bednárův hattrick přiblížil Kosmonosy k záchraně

Kosmonosy - Kosmonoští fotbalisté složili reparát za pětigólový příděl v Bezně.

6.6.2010

Kosmonoský obránce Ladislav Výda (vlevo), vzadu přihlíží brankář Sadské Václav JindraFoto: Karel Jedlička

Kosmonosy – Sadská 5:1

Fotbalisté Kosmonos se nehodlají smířit s padákem z I. B třídy. Na Sadskou vletěli, už za 45 vteřin rozběhnutý Bednár využil Maškovy uličky a šajtlí skóroval. Tentýž hráč ve 3. minutě hlavou přestřelil, ale už v 6. trkl do odraženého míče správně – 2:0.

Další ústřední postavou kosmonoského úspěchu byl brankář Hošťálek. Mezi 16. a 23. minutou zneškodnil trestný kop Nedbala z hranice velkého vápna, včasným vyběhnutím zmařil nájezd Hnízda a robinzonádou vyrazil Hrdličkovu dělovku.

V závěru poločasu Bednárovi unikl čistý hattrick, když po Maškově trestném kopu hlavičkoval ze tří kroků nad. Dušan Bednár se hattricku dočkal záhy.
Kdo z hrstky diváků zmeškal první gól, tomu s Michalem Maškem předvedli opakování. V 54. minutě se nenechal odstavit od míče Lukáš a o tyč zvýšil na 4:0.

Čestný úspěch Sadské dal tvrdou ranou Svoboda, ale skóre zpečetil hlavičkou po rohu výborný Holický. Hosté kontrovali Hrdličkovou ranou do břevna. Nic víc se nestalo, neboť sudí Jansa zápas zkrátil o rovných 5 minut.

Branky: 1., 6. a 48. Bednár, 54. Lukáš, 65. Holický – 59. Svoboda. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:2. Diváci: 53. Střely na bránu: 8:9. Rohy: 3:10.

Kosmonosy: Hošťálek – Výda, Dobruský, Klepáč st., Kopecký – Kraus (58. Janák), Lukáš, M. Mašek (71. Klepáč ml.), Keszeg (66. D. Mašek), Holický – Bednár.

Sadská: Jindra – Vojáček (74. Dvořák), Rozsypal, Farka, Pajkrt – Svoboda, Čapek, Nedbal, Bílek – Hnízdo (55. Kučera), Hrdlička.

6.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Martin Paluska se narodil 16. října, vážil 3,4 kg a měřil 49 cm. Maminka Olga a tatínek Jan si ho odvezou domů do Starých Splavů.
9

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Volební místnost v Hlízově.
110

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Chomutov, Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/  - Piráti neprolomili sérii porážek a připsali si již šestou prohru v řadě. Tentokrát na samostatné nájezdy. Zápas se pro ně vyvíjel dobře. První třetinu vyhráli dvougólovým rozdílem, ale v prostřední části hry Bruslaři vyrovnali. Pak to už byl boj o každý centimetr ledu. Nakonec rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější hosté.

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.