Kosořice – DBSK 3:1

Derby fotbalové I. B třídy mělo pro domácí důležitost k záchraně v soutěži. V úvodních minutách viděli diváci nezáživný fotbal plný nepřesností na obou stranách. Ve 25. minutě domácí mířili do černého. Rohový kop na malé vápno brankář podběhl a Macháč skóroval do odkryté branky. Po vstřelené brance se hrálo převážně před Majzlanovou brankou. Hosté však žádnou skulinku v obraně soupeře nenašli.

Po změně úvod patřil Kosořicím. Ve 48. minutě se do míče nejprve opřel Kořínek, jehož projektil těsně minul Stránského pravou tyč, poté Macháčova nepříjemná střela skočila těsně před gólmanem, jenž s problémy míč vyrazil.

Do třetice už se Kosořičtí radovali. Přetažený míč z poloviny hřiště vrátil Madyar hlavou před branku a Hrechko měl již snadnou úlohu.

Dolnobousovští se prosadili hned z první šance. Po centru z pravé strany obrana včas nepokryla hráče a hlavičkují Kubeček snížil na rozdíl jediné branky.
Tento stav vydržel na ukazateli pouhou minutu. Souboj Stránského s Hrechkem posoudil hlavní arbitr jako nedovolený a sám postižený se štěstím proměnil. Na stavu 3:1 se však už nic nezměnilo.

Branky: 56. a 67. (pen.) Hrechko, 25. Macháč - 66. Kubeček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:5. Diváci: 83. Poločas: 1:0.

Kosořice: Majzlan - Grus, Maška, Boháček (24. Bašus), Adámek - Kořínek (70. Michal), Mosiurczak, Sabol, Madyar (85. Voleman) - Hrechko, Macháč.

DBSK: Stránský - Švec, Budínský, Bíšek, Bernat - Vacek, Havel (72. Kraus), Kubeček, Dankiv (59. Kynčl) - Šolc (65. Šedivý), Vinický.

JAN ADÁMEK