Všechny mládežnické týmy FK Mladá Boleslav pokračují v zimní ořípravě. Nejlépe si vedli starší ligoví žáci.

Starší dorost
Hr. Králové – FK MB B 2:0
V přípravě s domácím ligovým soupeřem se hrálo vcelku vyrovnané utkání. Domácí rozhodli o výhře po změně stran, když nejprve využili chybu hostů v rozehrávce a druhou branku vstřelili v poslední minutě z pokutového kopu.

Mladší dorost
FK MB D – Kosmonosy SD 3:2
Hosté hráli vyrovnanou partii. Domácí vedli brankou Randáka, ale Kosmonosy vzápětí vyrovnaly. Láncz ještě do poločasu zařídil vedení domácích – 2:1. Hostujícímu družstvu se dvacet minut před koncem opět podařilo srovnat. Až druhý Randákův gól znamenal vítězství domácích.

Starší žáci
FK MB A – Ústí 2:1
V bojovném utkání byli domácí o něco lepším týmem. O domácí góly se postarali Musil a Picek.
Jablonec – FK MB A 0:5
Do poločasu se žádné z družstev nedokázalo střelecky prosadit, po změně stran se hostující tým rozehrál k velmi dobrému výkonu. Pěkné kombinační akce byly zakončeny i gólově. Dvakrát se trefil Fridrich, po jedné brance přidali Picek, Vraštil a Eliáš.
FK MB B – Pěnčín/Turnov 4:0
Fomácí žáci měli v tomto zápase od začátku herní převahu, ale do poločasu se nedokázali více prosadit v koncovce. Po změně stran byl obraz hry stejný, hosté hrozili pouze jednoduchými dlouhými nákopy. Po zlepšené koncovce se nakonec zrodilo jasné vítězství Boleslavi. Branky: Kubelka,Kateřiňák, Hodač a Zima.

Mladší žáci
Jablonec – FK MB C 3:0
V průběhu zápasu měli domácí více ze hry a do poločasu zaslouženě vedli. Hostující družstvo se ve druhé půli nedokázalo střelecky prosadit a domácí přidali ještě jeden gól.