Kosořice – Lysá 2:1

Po čtyřech kolech a stejném počtu porážek přeskupil trenér Kosořic jednotlivé řady a domácí hráči se v úvodu chvíli rozkoukávali. Po několika minutách hry předvedli hráči Lysé pěknou akci středem hřiště, na jejímž konci trefil Duchoslav z malého vápna tyč.

Do vedení však šly Kosořice. Darmošův zblokovaný pokus doletěl k Sabolovi, jehož hlavička přeletěla marně se natahujícího Marka Poborského. Do trháku mohly jít Kosořice ve 37. minutě, kdy na rychle rozehraný míč si naběhl Grus, ale v dobré pozici mířil vedle. Na poločasovém vedení domácích už soupeř nic nezměnil.

Druhý poločas odstartovala šance kosořického Gruse. Nešťastným zraněním skončilo utkání pro hostujícího Duchoslava, kterého sanitka převezla po střetu s protihráčem do nemocnice.

Lysá měla herní převahu, ale byli to hráči Kosořic, kteří šli po chybě obránce a následné střele Darmoše k tyči do dvoubrankového vedení. S přibývajícím časem domácím začaly docházet síly. V 70. minutě se hosté marně dožadovali pokutového kopu.

Lysá nakonec dokázala soupeřovu obranu překonat, když po centru z levé strany se hlavou prosadil Mesaroš. Kosořice si premiérové vítězství v novém ročníku už sebrat nenechaly.

Branky: 20. Sabol, 61. Darmoš - 85. Mesaroš. Rozhodčí: Kubíček. ŽK: 0:1. Diváci: 107. Poločas: 1:0.

Kosořice: Kortus - Adámek, Mosiurczak, Štecher - Maška, Michal (90. Sedláček), Černý, Sabol - Grus, Darmoš (71. Janák) - Voleman.

Lysá: Marek Poborský - Janda, Novák, Ondřej Poborský, Gregar - Zítka (68. Kříž), Urban, Duchoslav (52. Bäumelt), Bažo (46. Čerych) - Mesaroš, Cáska.