Klášter – Pěčice 4:1

Domácí fotbalisté udrželi svou jarní neporazitelnost a zvítězili s přehledem nad mladým a snaživým kolektivem Pěčic. Zejména první poločas vyzněl herně i brankově pro Klášter, druhá půle byla více vyrovnaná.

U domácího týmu zahrál výtečně záložník Prostřední, který měl též dobrou mušku a vstřelil dvě branky. Navíc ještě trefil spojnici tyče s břevněm.
Hosté měli v zadních řadách spolehlivého, zkušeného Karla Horáka, který však musel pro zranění odstoupit.

Celkově mělo utkání dobrou úroveň a pár desítek diváků odměnilo oba týmy po skončení potleskem.

Branky: 10. a 80. Prostřední, 33. Stuchlík, 42. P. Abrhám – 43. Kalužák. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Klášter: Knobloch – P. Abrhám, Pilz, Krejčí, Šimíček – Stuchlík, Prostřední (89. Horák), Vasko, Rossler (82. J. Abrhám) – Jeleček (74. Němec), Nedvěd. Trenér Vladimír Horák.

Pěčice: Pokorný – Košťál, Horák (50. Konejl), Blažek, Havránek – Mulač, Adamec, Kalužák, Mareš (46. Vlk) – Kučera (46. Král), Bulíř. Trenér Jiří Hůlka.