Klášter – Akuma 0:3

Na dobrém terénu se zrodilo nečekaně vysoké vítězství hostů. Je však nutné říci, že domácí hráli a hosté stříleli branky. Klášter si vypracoval nejméně pět vyložených příležitostí, ale domácí střelci totálně zklamali. Naopak, góly vstřelené Akumou jistě potěšily srdce diváků. Branky to byly výstavní a mohly by kandidovat na gól měsíce.

Klášter se po většinu času nastěhoval na polovinu hostů, kteří však brejkovými akcemi domácí obraně zle zatápěli. V prvním poločase se hrálo svižněji a před oběma brankami bylo rušno. Druhý poločas byl rozkouskován střídáním. Hrálo se slušně se dvěma žlutými kartami na obou stranách.

Branky: 13. a 42. Kohnhauser, 60. Koudelka. Rozhodčí: Korec. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Klášter: Šimíček – Čermák, Pilz, L. Krejčí, Dvořák – Stuchlík, Zahrádka (50. Pelant), P. Abrahám, Smetana (73. J. Abrahám) –Jeleček, Nedvěd. Trenér Vladimír Horák.

Akuma: Zachař – R. Kohnhauser, Kučera, Kamenický, Vl. Kohnhauser – Nový, L. Hlaváček 35. Valenta) Koudelka, Král – J. Hlaváček 77. Suchánek), Houser. Trenér Horváth.