Katusice – SKP MB 3:0

V utkání fotbalové III. třídy okresní soutěže se střetla mužstva z opačných pólů tabulky. Domácí, hrající o záchranu, však byli bojovnějším a fotbalovějším týmem a překvapivě zaslouženě hosty přehráli.

Ve druhém poločase měli sice policisté výraznou převahu, ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Domácí přitom museli hrát oslabeni o jednoho hráče, protože se jim v 54. minutě zranil Lischka a nebyl nikdo na střídání.

Přesto v závěrečné desetiminutovce dalšími dvěma góly pojistili zasloužené vítězství. Hosté zklamali hlavně v důrazu před brankou.

Branky: 39. Šimon, 82. Štefan, 90. Tomíček. Rozhodčí: Opiela. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Katusice: Herák – Hrubý, Smíšek, Klaus, Kamenický – Tomíček, Štefan, Lischka, Jakubec – Hybš (46. Hanoušek), Šimon. Trenér Václav Hybš.

SKP MB: Dufek – Pohl, Schuefler st. Moc, Pažout – Čadil, Schuefler ml., Forchtner, Martínek (69. Řípa) – Pánek, Faix. Trenér Josef Bartoš.