Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:1

Boleslavští fotbaloví junioři těsně porazili hradecké juniory v utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním se na hřišti s umělou trávou moc nedělo, ve druhém boleslavští fotbalisté hru rozhýbali, soupeř se přidal a hrál se svižný i zajímavý fotbal.

V prvním poločase byli gólu blíže Hradečtí, kteří nastřelili tyč. Boleslavští si vypracovali také jednu příležitost. Po akci Zahustela z pravé strany střílel Fabián, brankářem vyražený míč ještě dorážel Chramosta, ale druhý úspěšný zákrok gólmana skončil rohem.

Po přestávce Boleslavští výrazně zlepšili pohyb, dařila se jim kombinace a dostávali se na dostřel hradecké branky. Jediný gól utkání dal Sedláček, který se z více jak dvaceti metrů nádhernou střelou trefil k tyči – 0:1.

Branka: Sedláček. Poločas: 0:0.

FK Ml. Boleslav B: Šeda (46. Ehrenberger) – Svoboda, Vizingr, Mrvík, Horák – Zahustel, Murárik (46. Malík), Sedláček, Fabián – Schubert (46. Kadlec), Chramosta (75. Humaj).

Boleslavská fotbalová juniorka sehraje zítra dopoledne další přípravné utkání s kladenskou juniorkou na pražském Vyšehradu.