MSK – Zásmuky 1:0

Žádné ofenzivní manévry se ve střetnutí o čtvrté místo v I. A třídě nekonaly. Na trávníku probíhala spíše zákopová válka. Téměř celý poločas se neudálo nic, co by stálo za zmínku.

Domácí měli územní převahu, hosté zase první možnost. Auerova tečovaná střela ve 39. minutě prolétla těsně nad břevnem. Hradiště se probralo až v posledních vteřinách, po Hubačově centru a Hruškově voleji zachránil hosty instinktivním zákrokem brankář Kopřiva.

I po přestávce se diváci na branku načekali. Po sérii narážeček běžel v 68. minutě sám na bránu Auer, už na hranici vápna vypálil a Moc skvěle vyškrábl na roh. Nedáš – dostaneš: Kraus posunul do strany na Miroslava Hubače a ten z ostrého úhlu přehodil Kopřivu – 1:0.

Hosté museli otevřít hru, ke střele se uprostřed pokutového území dostal volný Čapek, jenže Hradiště opět spasil rozštěpem Jaroslav Moc.

Pojistku skóre ve vyhecovaném závěru mohl dát Robert Lakatoš, jemuž předložil přihrávku Kandráč před prázdnou bránu, domácímu náhradníkovi se ale míč zamotal mezi nohama.

Branka: 71. Hubač. Rozhodčí: Koleček. ŽK: 1:4. Diváci: 162. Střely na bránu: 5:2. Rohy: 6:5. Poločas: 0:0.

MSK: Moc – J. Zajíček, Hofman, Kovář (84. M. Lakatoš), Kučera – Hubač, Z. Kraus, Krejza (46. J. Kandráč), Sameš – Pekař, Hruška (86. R. Lakatoš).

KAREL JEDLIČKA