Hradištko – Benátky 0:2

Benátky střetly s nováčkem soutěže, který zatím platí nováčkovskou daň. To se potvrdilo také v zápase s celkem od Jizery, který byl v utkání lepším týmem a po zásluze bral všechny tři body. Úvodní branku utkání vstřelil ve 21. minutě Milan Korejza a na konečných 2:0 z pohledu Benátek upravil v 58. minutě Radek Šimek.

Benátečtí fotbalistése tak v tabulce alespoň o trochu posunuli výš a jistě budou chtít tři body potvrdit v sobotním domácím utkání s Brandýsem – Boleslaví.

Branky: 21. Korejza, 58. Šimek. Rozhodčí: Košťálek. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Hradištko: Svatoš – Synek (67. Hušbauer), Plechatý, Štengl, Konečný (46. Podolák), Jarůšek, Bohuslav, Smíšek, Bublík, Kuneš, Podlena.

Benátky: Bejr – Mareš, Rosenkranz, Skramužský, Olšák – Kopecký, Karásek, Smetana, Kozma (77. Davídek, 88. Kraus), Korejza – Šimek (85. Bláha).