Jdete-li na fotbal, nemůžete si být jisti svým zdravím. V krajském přeboru Dobrovice měla proti Příbrami v roli jasného favoriota v prvním poločase velkosérii brankových šancí, ale Příbram zaútočila jednou a domácí prohrávali. A když dá dobrovický obránce „malou domů“ tak nešťastně, že skončí míč ve vlastní síti, máte na kolaps zaděláno.

Brankové procitnutí „Picavy“ přišlo v 62. minutě, když se konečně trefil Kalíšek a za minutu Voljanskij! Bylo srovnáno na 2:2. Domácí bušili na příbramskou bránu, deset minut před koncem díky Miškovskému konečně vedli, ale Příbram málem také vyrovnala!

„Nedivím se, že lidé na takových zápasech dostanou infarkt,“ hlesl po zápase ustaraný vedoucí domácího týmu, někdejší ligový fotbalista Jiří Kříž.

Ale vidina divize se blíží. Teď jedou dobrovičtí fotbalisté na hřiště Polabanu Nymburk (hraje za ně boleslavský Stanislav Bejda), na domácí půdě pak v dalším kole přivítají Černolice.