Mladoboleslavsko/ Výsledky dospělých a mládeže v okresních soutěžích.

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Okresní přebor mužů
Bělá – Struhy 2:0, Benátky B – Předměřice 0:2.

III. třída
Jabkenice – Nová Ves 1:5, Zdětín – Katusice 3:0, Žerčice – Kr. Vrutice B 3:1, Bakov B – Strašnov 0:2, Dobrovice B – Březno 3:0.

Okresní přebor žáků
Bělá – DBSK 0:1, Krnsko – Březno 6:1, Doubrava – Kost. Hlavno 9:1, Bezno – Kosmonosy B 1:6, Bakov – Akuma 6:1
SKP MB – Čejetice 11:0
Čejetice nastoupily jen v devíti hráčích, takže byly citelně oslabeny. Převaha domácích byla více než znatelná a výsledek jbyl pro hosty nakonec ještě milosrdný.
Střelecky se zaskvěl Uher, který skóre načal a do konce poločasu se pak tentýž hráč trefil ještě třikrát. Do kabin se tak odcházelo už za rozhodnutého stavu 6:0 pro domácí tým.
Do druhého poločasu vlétlo SKP, jakoby utkání teprve začínalo. Nejprve se ve dvou slibných šancích ocitl nejmladší hráč SKP Tomáš Prokop, ale bohužel ani jedna z těchto akcí neskončila brankou. Ve 40. minutě se z rohového kopu refil hlavou Veselý, který tak dokončil svůj hattrick. Ve 48. minutě přidal další branku Škopek. Poté rozvlnil síť Čejetic Uher svou pátou brankou v utkání. Posledí dvě branky vsílit Padevít.
Branky: Uher 5, Veselý 3, Padevít 2, Škopek. Poločas: 6:0.
SKP: Krčmář - Padevít, Veselý, Macháček, Fuchsová - Kopa, Štěpánek, Uher, Černý(C) - Škopek, Prokop. Trenéři Doubek a Čermák.
Čechie Čejetice: Horňa - Mňuk, Šuk, Čeřovský, Suchý - Leheda, Hrubka - Lörinc, Bičík. Trenér Václav Starý.

30.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Hnutí ANO slaví vítězství ve volbách.
110

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

ON-LINE: Ptejte se mistra světa v malém fotbale Františka Hakla

Mladá Boleslav – O víkendu musel být znovu uzavřen kruhový objezd u ulic Jana Palacha a Na Radouči. Dělníci tam tentokráte dodělávali retardéry u přechodů. Ty se nově budou nacházet na každém vjezdu na kruhový objezd. Právě proto musel být v sobotu zcela uzavřen.