V mládežnických fotbalových soutěžích získal plný bodový zisk mladší i starší dorost FK Mladá Boleslav na hřišti pražského Meteoru, důležitá byla výhra starších ligových žáků nad Hradcem Králové.

Česká liga dorostu

Starší: Meteor Praha VIII – FK Ml. Boleslav 0:2 (0:1). Hosté získali veledůležité tři body, které se však nerodily snadno. Hra domácího celku byla založena na důrazu v osobních soubojích a hrozil ze standardních situací. Boleslav se snažila o kombinační fotbal a po rychlém protiútoku ji dostal do vedení Tvaroha.
A boleslavský kanonýr byl autorem i druhé branky hostů po změně stran. Domácí se sice snažili výsledek zkorigovat, ale po vyloučení jejich brankáře za sražení Prívary hosté snadno vedení uhájili.
Mladší: Meteor Praha VIII – FK Ml. Boleslav 1:2 (0:1). Hosté nezačali utkání dobře a už ve 4. minutě prohrávali. Jednobrankové vedení domácím vydrželo až do konce prvního poločasu.
Po změně stran však brzo hosté vyrovnali Křapkou a i nadále měli znatelný tlak. Ten dokázal po závaru dorážkou zúročit Prieložný. Závěrečný nápor Meteoru vyrovnání nepřinesl.

Žákovská liga

Starší: FK Ml. Boleslav – FC Hradec Králové 4:1 (2:0). V utkání se soupeřem z horní části tabulky se domácím zpočátku nedařilo. Nebezpečné akce hostů však naštěstí končily před pokutovým územím. V poslední čtvrthodině první půle se dvakrát prosadila Boleslav. Nejprve Martínek otevřel skóre pohotovou střelou, pak překvapil gólmana hostů Horváth.
Po změně stran Hradec dokázal snížit, ale Boleslavští Martínkem a Kateřiňákem pojistili domácí výhru.

Mladší: FK Ml. Boleslav – FC Hradec Králové 0:4 (0:3). Hosté dokonale využili chyb v obraně domácích a o svém vysokém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Naopak domácí měli několik příležitostí skórovat, nastřelili dvakrát tyč a v koncovce selhali.

Žákovská divize

Starší: Pardubice – FK Ml. Boleslav 2:0 (0:0). Hosté na zisk tolik potřebných bodů k záchraně v soutěži nedosáhli. V prvním poločase se jim dařilo držet bezbrankový výsledek, ale domácí se prosadili dvěma brankamipo změně stran, na které Boleslavští nedokázali odpovědět. Ani z pokutového kopu, který neproměnil Krumpholc.

Mladší: Pardubice – FK Ml. Boleslav 0:8 (0:3). Jednoznačné vítězství boleslvských mladých fotbalistů, kteří ještě navíc neproměnili daslší vyložené příležitosti. Čtyřikrát se gólově blýskl Stopa, dvě branky přidal Horáček, po jedné dali Novák a Charvát.

Krajský přebor přípravek

Starší: FK MB U11 A – Jablonec II. A 3:2 (Poliak, Kalabis, Peterka), FK MB 11 A Jablonec II. B 5:4 (Kozmér 2, Štěpán, Kalabis, Peterka), FK MB U11 B – Jablonec II. A 1:1 (Novák), FK MB U 11 B – Jablonec II. B 3:3 (Prokorát, zakonov, Fábry).
Česká Lípa – FK MB U10 A 0:9, Nový Bor – FK MB U10 A 1:2, Česká Lípa – FK MB U10 B 0:1.

Mladší: FK MB U8 A – Jablonec II. A 2:2, FK MB U8 A – Jablonec II. B 5:0, FK MB U8 B – Jablonec II. A 0:2, FK MB U8 B – Jablonec II. B 2:2. FK MB U8 A – Hrádek n. N. 6:1, FK MB U8 A – Rapid Liberec 4:1, FK MB U8 B – Hrádek n. N. 3:2, FK MB U8 B – Rapid Liberec 0:2.