Starší dorost:

FK MB B – Bohemians 1905 4:0 (3:0). V přípravném utkání podali domácí velmi dobrý výkon, který už v prvním poločase okořenili třemi brankami. Po změně stran hosté hru vyrovnali, ale skórovat nedokázali. Naopak, výsledek pečetil domácí Klain. Branky: Fiksel 2, Privara, Klain.

Viktoria Žižkov – FK MB B 0:1 (0:1). Agresivní hra hostů přinesla v prvním poločase vedení brankou Fikselem a další příležitosti zůstaly nevyužity. Po přestávce Boleslav ubrala na tempu, ale domácí se střelecky neprosadili.

Mladší dorost:

FK MB C – Meteor Praha VIII 5:0 (1:0). Domácí kontrolovali hru po celé utkání, i když v prvním poločase vstřelili jediný gól Lukešem. Po změn stran se trefili ještě dvakrát Novák a jednou Lukeš a Baster.

FK MB D – Bohemians 1905 4:0 (2:0). Domácím se vydařil náístup a brzo vedli o dvě branky. Pak Prieložný a Bašus neproměnili šance a Fridrich nastřelil tyč. Po změně stran nejprve Klobása neuspěl v sólu, ale další branky přidali Fidrich a Nedbal.

Viktoria Žižkov – FK MB D 2:2 (0:1). Hosté šli do vedení brankou Fidricha, domácí však vyrovnali. Vedení Boleslavi zajistil Sedláček, ale Žižkov vyrovnal z penalty po zbytečném faulu Prieložného.

Starší žáci:

Sparza Praha FK MB A 7:1 (4:0). Jedinou branku hostů dal v 66. minutě Horváth.

FK MB B – SK Kosmonosy 2:2 (11). Branky domácí: 10. Glöckner, 40. F. Čermák.

Mladší žáci:

Sparta Praha – FK MB 3:0 (0:0).

FK MB D – SK Kosmonosy 1:0 (0:0). Branka: 67. Novák.