Česká liga dorostu – starší

FK Ml. Boleslav – Meteor Praha VIII 3:1

Domácí dorostenci se opět prezentovali velmi dobrým výkonem a jejich vítězství mohlo být vyšší, nebýt výborného brankáře hostů Bojčuka, který hosty zachránil od vyšší prohry. Hosté korigovali výsledek až v závěrečné minutě.

Domácí šli do vedení už ve 4. minutě brankou Bořila z penalty za faul brankáře na Zahustela. Pak se trefil přesně levačkou Dudka a stanovil tak skóre prvního poločasu, i když domácí měli několik dalších šancí.

Stálá převaha domácích trvala i ve druhé půli, ale na tříbrankový rozdíl zvýšil až v 85. minutě Zahustel. Skóre kosmeticky upravil těsně před závěrem hostující Kuchta.

Rozhodčí: Martínek. ŽK: 0:2. Poločas: 2:0.

FK MB: Kanaval – Rýdl, Bílý, Borovička, Vorasický – Smetana, Bořil (83. Synek), Kučera, Dudka (87. Jeník), – Zahustel, Tvaroha (75. Šíma).


Mladší: FK MB – Meteor Praha VIII 1:0

Už ve 2. minutě byl vyloučen domácí Lánský za hraní rukou v pokutovém území. Následnou penaltu Bureš zneškodnil. Domácí se do přestávky nedokázali prosadit, a tak o výhře rozhodl Novák po změně stran. Poločas: 0:0.

Dorostencká divize – starší

FK Ml. Boleslav – Choceň 4:0

Soupeř nekladl odpor a domácím stačil na výhru pouze průměrný výkon. O výsledku se rozhodlo už v prvním poločase. Branky: Štěpánek 2 (jedna z penalty), Volf, Dragoun. Poločas: 3:0.

Mladší dorost

FK Ml. Boleslav – Choceň 10:0

Proti odevzdanému soupeři si domácí s chutí zastříleli. Branky: Horák 4, Lukeš a Škréta 2, Čemus, Brož. Poločas: 6:0.

Žákovská liga – starší

FK Ml. Boleslav – Teplice 2:3

Domácí hráči nenavázali na dobré výkony z přechozích utkání. Na vedoucí branku hostů odpověděl ještě do poločasu vyrovnáním Eliáš. Teplice šly po obrátce opět do vedení, Koštíř vyrovnal z penalty. V závěru fotbalovější hosté strhli vedení na svou stranu. Poločas: 1:1.

Mladší žáci

FK Ml. Boleslav – Teplice 2:5

Hosté šli do vedení hned v první minutě brankou z penalty, Scheuflerovi se podařilo do poločasu vyrovnat. Hosté šli po změně stran opět do vedení, Scheufler brankou z penalty vyrovnal. Pak už skórovaly jenom Teplice. Poločas: 1:1.

Žákovská divize – starší

Chrudim – FK Ml. Boleslav 7:0

Favorizovaní domácí dali v prvním poločase dvě branky ze standardních situací. Po přestávce se projevil větší důraz Chrudimi a hosté pětkrát inkasovali. Poločas: 2:0.

Mladší žáci

Chrudim – FK Ml. Boleslav 3:1

Hosté nastoupili v okleštěné sestavě vinou marodky. Domácí získali dvoubrankové vedení, po změně stran Tomašov snížil. Důraznější domácí pak výsledek pečetili třetí brankou. Poločas: 2:0.

Mladší žáci – přátelsky

FK Ml. Boleslav E – Turnov/Pěnčín 3:2
Po vyrovnaném průběhu stříleli branky domácího týmu Geissler, Novák a Klíma.