FK MB – Most 1:2

V nejvyšší fotbalové soutěži staršího dorostu se domácím dorostencům, kteří jsou na druhé příčce tabulky, první jarní zápas nevydařil. Za citelného chladu překvapivě podlehli soupeři, kterému měli vracet porážku z mosteckého hřiště.

Domácí nečekaně inkasovali už v 11. minutě po rohovém kopu (který si však rozhodčí vymyslel) po hlavičce Říhy.

Pak se domácí snažili o vyrovnání, ale jejich hra postrádala přesnou finální přihrávku a jedinou šancí byla Honcem nastřelená tyč.

Ve druhé půli nastoupila Boleslav se snahou o obrat ve skóre, ale hned v úvodu je zmrazila druhá branka z kopačky Vodičky.

Domácí vyvinuli velký tlak, ale v koncovce jim chyběla přesnost. Volf mohl snížit, ale jeho sólový únik skončil na zákroku hostujícího brankáře Hanuse. Boleslavští se dočkali branky v 58. minutě, kdy se z pokutového kopu nemýlil Volf. Hosté si však do konce zápasu své jednobrankové vedení dokázali pohlídat a připravili tak v úvodu jarních odvet domácím nečekaně studenou sprchu.

Branky: 58. Volf z penalty – 11. Říha, 48. Vodička. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 2:2. Poločas: 0:1.

FK MB: Pánek – Tvrdý, M. Šťastný, Borovička, Dragoun – Tvaroha, Volf, Láncz, (89. D. Šťastný), Sedláček – Honc, Horák (55. Dufek).

Most: Hanus – Fiřt, Duran, Coudoux, Říha – Sláma, Christof, Ščuka (90. Flemmr), Zečevič (71. Hofman) – Badalyan (80. Tancoš), Vodička.

PETR FENCL