Ml. Boleslav – Teplice 3:3

S napětím se očekávalo, zda k utkání nastoupí nová posila Boleslavi, Radek Šírl. Ten se však nevešel ani na lavičku.

Před utkáním diváci i hráči uctili minutou ticha památku bývalého boleslavského fotbalisty Václava Kolouška staršího.

Do první velké šance se dostal teplický Mareš, který technickou střelou nastřelil břevno! Tentýž hráč však poté vystihl špatnou malou domů Procházky a skóroval do prázdné branky – 0:1.

Když pak Mareš po půlhodině hry přidal druhý gól, vypadalo to s boleslavským týmem hodně špatně. Boleslav se však vzchopila a Kulič ve 33. minutě snížil – 1:2. A když Chramosta dvě minuty před poločasem vyrovnal, začínalo se znovu.

Po přestávce se do šance dostal teplický Vondrášek, ale zblízka překopl branku! Ten vše napravil v 74. minutě, kdy nekrytý poslal míč potřetí do boleslavské branky – 2:3.

V zoufalém závěrečném náporu se podařilo Boleslavi vyrovnat. V 89. minutě se trefil hlavou Rolko a zachránil alespoň zaslouženou remízu.

Branky: 33. Kulič, 43. Chramosta, 89. Rolko – 23. 29. Mareš, 74. Vondrášek.

Rozhodčí: Kovařík - Večeřa, Štěrba. ŽK: Kalina – Ljevakovič, Mahmutovič, Verbíř. Diváci: 4080. Poločas: 2:2.

Boleslav: Miller - Kalina, Rolko, Dimitrovski, Fabián – Mendy, Procházka (46. Kúdela), Opiela, Táborský (70. Sedláček) - Kulič (77. Řezníček), Chramosta.

Teplice: Grigar - Vidlička, Smejkal, Hošek, Rosa - Ljevakovič, Matula, Kalivoda (67. Verbíř), Vondrášek (79. Došek) - Mareš, Mahmutovič.