Dobrovičtí fotbalisté zklamali prohrou doma

Dobrovice - Brankou z penalty si nováček ze Štěchovic odvezl z Dobrovice tři body.

20.9.2010

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Dobrovice – Štěchovice 0:1

Vedoucí celek fotbalového krajského přeboru byl doma v utkání s nováčkem ze Štěchovic vysokým favoritem. Jenže pro vítězství toho Dobrovice udělala proklatě málo, a tak hosté poměrně bez problémů drželi dlouho bezbrankový stav.

Málo agrese vpředu a řada nepřesností v kombinaci provázela domácí celý první poločas. Jen Mrklasovo sólu ve 22. minutě, které zakončil střelou vedle, bylo pro veterána ve Štěchovické brance Macha (chytával řadu let v brance Xaverova v tehdejší I. národní lize) největším nebezpečím. Na druhé straně se domácí brankář Kraus zapotil po střele Jelínka.

Rozhodující okamžik přišel pět minut po přestávce. Domácí brankář Kraus fauloval v trestném území a z nařízené penalty se nemýlil Muler – 0:1.

Domácí snaha o vyrovnání vyzněla do křeče a hosté poměrně snadno uhájili své jednobrankové vedení. Prohra je pro domácí celek obrovským zklamáním.

Branka: 50. Muler z penalty. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Dobrovice: Kraus – Tuma, Hnízdo, Vladyka, Zbončák – Miškovský, Šulc (65. Slunéčko), Krejcar, Jílek (61. Hrdina) – Mrklas, Boško.

Štěchovice: Cihelka, Muler, Havlíček, Ciencala – Servus (67. Marek), Novák, Lukeš, Víšek (90. Petschl) – Jelínek, Braný (90. J. Novák).

20.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Během uplynulého víkendu musel být znovu uzavřen kruhový objezd u ulic Jana Palacha a Na Radouči. Dělníci tam tentokráte dodělávali retardéry u přechodů. Ty se nově budou nacházet na každém vjezdu na kruhový objezd.
7

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Volební NEJ na Mladoboleslavsku

Mladoboleslavsko - Kde byla nejvyšší a nejnižší volební účast?

KRÁTCE: Volební střípky z měst okresu Mladá Boleslav

Boleslavsko - Jak volili lidé z Benátek, Mnichova Hradiště, Bělé nebo Dobrovice?

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.