Dobrovice – Pardubice 0:1

Propastný rozdíl 50 bodů v divizní tabulce mezi poslední Dobrovicí a vedoucími Pardubicemi na hřišti vidět příliš nebyl. Vítězství zajistil hostům v 69. minutě přetažený roh, po němý vracel míč do ohně Fikejz a jeho spoluhráč Kudrna ho zblízka dotlačil za brankovou čáru.

Opatrnému fotbalu zcela scházel vzruch. Domácí Jiránek po rohu ve 21. minutě pálil do tyče, což bylo ze strany Dobrovice vše. Na druhé straně zabránil gólu na vlastní čáře Veinlich, pak se vyznamenal Bartoš proti průniku a tvrdé střele Petruse.

Ani jedno z mužstev nedokázalo soupeře ničím překvapit, za stavu 0:1 se hosté ještě více zatáhli a Petrusova hlavička ze skrumáže nad břevno byla asi jediná příležitost, která stála za zmínku. Dobrovičtí fotbalisté tak na jaře stále marně čekají na první tříbodový zisk.

Branka: 69. Kudrna. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:0. Diváci: 152. Střely na bránu: 1:2. Rohy: 3:5.

Dobrovice: Bartoš – Pecinovský, Šulc, Vladyka, Jílek – Miškovský, Jiránek, Zbončák, Trávník (77. Hlavička) – Boško, Veinlich (87. Antoš).