Dobrovice – Hradištko 4:1

V utkání krajského přeboru měl domácí celek, který vedl tabulku, impozantní nástup. Během sedmnácti minut nastřílel naivnímu nováčkovi soutěže tři branky a Hradištko bylo na ručník.

Domácí sice měli dál územní převahu, ale polevili v důrazu v koncovce. Po půlhodině hry propadla domácí obrana a Synek snížil na 1:3.

Do druhého poločasu nastoupili domácí velice bohorovně, přepustili hostům iniciativu a ti několikrát nebezpečně ohrozili Krausovu branku. Naštěstí pro Dobrovici jejich koncovka nebyla přesná.

Tečku za utkáním udělal domácí David Miškovský kuriózní brankou. V 88. minutě vystřelil spoza šestnáctky přízemní střelu, kterou brankář Svatoš propustil mezi nohama. Domácí tak nadále vedou tabulku.

Branky: 1. Jílek, 5. Vladyka, 17. Mrklas – 28. Synek. Rozhodčí: Novotný. ŽK: Chomát, Jarůšek, Smíšek, Mařík (všichni Hradištko). Diváci: 145. Poločas: 3:1.

Dobrovice: Kraus – Tuma, Vladyka, Šulc, Zbončák – Hrdina (89. Pečínka), D. Miškovský, Hnízdo, Jílek – Mrklas (72. R. Miškovský), Boško (64. Slunéčko).

Hradištko: Svatoš – Podolák, Chomát, Štengl (77. Kuneš), Šimonovský – Jarůšek (67. Bohuslav), Plechatý, Smíšek, Synek – Podlena, Mařík (85. Pobuda).