Dobrovice – N. Bydžov 1:2

Ani ve třetím utkání fotbalové divize se nepodařilo dobrovickým fotbalistům zabodovat.

Začátek měli domácí famózní. Už v první minutě Kouhoutova střela minula o centimetry branku soupeře, ve 3. minutě se však dorážkou prosadil David Miškovský a Dobrovice vedla.

Počáteční náskok však domácí ukolébal natolik, že pustili iniciativu na kopačky hostů, a ti toho vyžili ještě do poločasu k otočení výsledku.
Už v 15. minutě byl blízko k vyrovnání Blažej, naštěstí pro domácí z vyložené pozice hlavičkoval nad branku. Po závaru ve 32. minutě před dobrovickou brankou se nejlépe orientoval Matějka a srovnal skóre.

A bylo ještě hůře. Ve 40. minutě domácí obrana znovu zaváhala a Valenta toho využil ke vstřelení vedoucí branky.

Ve druhém poločase se čekal nápor domácích, ale ti se nedůraznou hrou nedokázali prosadit a jejich snaha po vyrovnání vyzněla do křeče.

Branky: 3. D. Miškovský – 32. Matějka, 40. Valenta. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: D. Miškovský – Cejnar, Obermajer. Diváci: 205. Poločas: 1:2.

Dobrovice: Bartoš – Čáslava, Šulc, Vladyka, Kalíšek (62. Krouský) – Boško, Tuma, Niklfeld, Švorba – D. Miškovský (46. Záblacký).

Nový Bydžov: Cejnar – Kubelka, Obermajer, Tomeš, Pilař – Matějka, Janouch (86. Věchet), Blažej, Valenta (66. Kazda) – Žalman, Vaníček (90. Václavek).