Dobrovice – Beroun 2:1

V utkání krajského fotbalového přeboru byli domácí favoritem a měli i optickou převahu. Jejich hra však postrádala důraz hlavně v koncovce, a tak snaživí hosté drželi vyrovnanou partii.

V prvním poločase odražený míč při odkopu brankáře hostů od Miškovského skončil na břevně, pak promarnil tutovku Voljanskij. Domácí šli do vedení až minutu před koncem poločasu Jílkem, který se prosadil po kopu z rohu.

Dobrovice pokračovala v nevýrazném výkonu i v začátku druhého poločasu a přišel trest. V 55. minutě se nekrytý Horel trefil přízemní ranou k tyči a bylo vyrovnáno.

To přece jen vyburcovalo domácí k větší aktivitě. Nejprve minutu po vyrovnání zamířil Miškovský hlavou do břevna, v 69. minutě však hlavička Čáslavy po rohovém kopu skončila v brance a zajistila tak domácím hubené vítězství.

Branky: 44. Jílek, 69. Čáslava – 55. Horel. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Dobrovice: Bartoš – Kalíšek, Vladyka, Šulc, Jílek (73. Hrdina) – Miškovský, Čáslava, Niklfeld (86. Herman), Záblacký – Voljanskij (90. Tomášek), Kohout.