Pořádně vytočený byl po utkání krajského přeboru fotbalistů se Zápy dobrovický trenér Milan Zahrádka. Jeho svěřenci přišli o čtvrté vítězství v řadě nejhorším možným způsobem – penaltou v předposlední minutě. Jednoho z dobrovických stoperů trefila mezi velkým vápnem a penaltovou značkou prudká rána zápského útočníka Slunéčka. Navíc byli hned tři hráči za kritiku kontroverzního rozhodnutí sudího Štefana vyloučeni.

„Z lavičky jsem na tu dálku nemohl posoudit, jestli byla ruka nastřelená nebo úmyslná. Ale zrovna tak to ze svého postavení nemohl vidět ani pomezní, přitom právě na jeho pokyn hlavní rozhodčí penaltu nařídil,“ rozčiloval se Milan Zahrádka, ovšem přiznal i druhou stranu problému: „Kdybychom proměnili některou z vyložených šancí v prvním nebo druhém poločase, nemuseli jsme se už v závěru strachovat. Bohužel Kohout, Voljanskij i Vladyka v dobrých pozicích nedokázali zakončit.“

Před nadcházejícím derby s Benátkami se Dobrovicím rozsypala sestava, ke zraněným Kalíškovi, Šulcovi a Krouskému pravděpodobně přibudou tři vyloučení, kteří mohou očekávat trest od krajské disciplinárky.

KAREL JEDLIČKA