Dobrovice – Český Dub 0:1

V divizním fotbalovém utkání měli domácí možnost plně bodovat s posledním celkem tabulky, ale zbyly jim oči pro pláč. Nedokázali totiž skórovat a po chybě naopak inkasovali a hosté se tak nečekaně radovali ze tří bodů.

Dobrovice nezačala špatně. Prvních deset minut si vynutila převahu, ale střelu Jílka kryl gólman hostů Koudelka a Miškovský nastřelil břevno.

Osudový okamžil přišel ve 13. minutě. Špatně zahraný ofsajd systém domácí obrany využil Krejčík a samostatný únik zakončil střelou podél brankáře – 0:1.
Dobrovice se z tohoto políčku nevzpamatovala prakticky až do konce utkání. Domácí hráči hráli nepřesně, lacino ztráceli míče a soupeř, který toho také moc nepředvedl, úspěšně bránil jednobrankové vedení.

Navíc domácí nervózně ragovali na verdikty rozhodčího a výsledkem bylo šest žlutých karet na jejich straně.

Dobrovická snaha alespoň po vyrovnání vyzněla do křeče, naopak hosté mohli zvýšit vedení v 70. minutě, ale tutovku Bernáta vychytal domácí brankář Kraus.

Branka: 13. Krejčík. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Čáslava, Šulc, Tuma, Vladyka, Boško, Kohout – Vlach, Jíra, Novák. Diváci: 185. Poločas: 0:1.

Dobrovice: Kraus – Čáslava, Vladyka, Šulc, Kalíšek – Tuma (86. Švorba), Miškovský, Záblacký (65. Niklfeld), Jílek – Boško, Kohout.

Český Dub: Koudelka – Bernát, Benek (84. Suchomel), Melka, Krasnický – Vlach, Jíra, Novák (68. Regenmel), Šimoníček – Krejčík, Němec (65. Ševčík).