Mládežnické mistrovské fotbalové soutěže pokračují plným tempem. V nejvyšší dorostenecké soutěži se mladým hráčům FK Mladá Boleslav proti Zbrojovce Brno příliš nedařilo a bod za remízu získali jenom mladší dorostenci.

Oproti tomu vystoupení dorostenecké rezervy FK Mladá Boleslav v České lize na hřišti Motorletu bylo úspěšné a výsledkem byl plný bodový zisk pro starší i mladší. V žákovském krajském přeboru odstartovali žáci FK Mladá Boleslav také úspěšně a starší i mladší žáci bezpečně vyhráli.

I. liga dorostu

Mladší: FK Mladá Boleslav – Zbrojovka Brno 1:1 (1:1).

Domácí dorostenci proti předchozím utkáním podali zlepšený výkon zejména v obranné činnosti a v kvalitním střetnutí se jim podařilo dosáhnout na bod.
Boleslav sice inkasovala jako první, ale vzápětí Eliáš vyrovnal. Po změně stran si domácí zlepšeným výkonem vypracovali dvě dobré brankové příležitosti, které neproměnili.

Česká liga dorostu

Starší: Motorlet Praha – FK Mladá Boleslav 1:2 (0:2).

Hosté měli vydařený začátek. Po Bočkově šanci, kterému v rozhodujícím okamžiku odskočil míč se gólově prosadil díky důrazu Horák. Motorlet mohl vyrovnat, ale neproměnil penaltu, kterou brankář Borecký chytil. Naopak hostují Novák zvýšil na 2:0 pro Boleslav. Pak měli opět šanci domácí, ale míč vyhlavičkoval Vraštil z prázdné branky.

Po změně stran se Motorletu podařilo snížit. Boleslav si vypracovala další příležitosti ale třetí gól nepřišel. Ještě v závěru se blýskl boleslavský brankář Borecký výborným zákrokem.

Mladší: Motorlet Praha – FK Mladá Boleslav 2:3 (1:1).

Úvod utkání se hostům příliš nevydařil přesto šli do vedení brankou Hodače, který dorážel míč po rohovém kopu. Domácím se ještě do poločasu podařilo vyrovnat po zaváhání Pajera.

Po přestávce se Boleslavákům po zlepšené kombinační hře podařilo vstřelit dvě branky, jejichž autory byli Veselý a Kubelka.

Závěr zápasu se pro hosty zkomplikoval, když domácí snížili na jednobrankový rozdíl gólem z penalty. Pak však byl vyloučen hráč Motorletu a hosté bez problémů svou výhru uhájili.

Krajský přebor žáků

Starší: FK Říčany – FK Mladá Boleslav 0:3 (0:2).

V premiéře soutěže byli hosté jasně lepším týmem. Do desáté minuty dokázali dvakrát skórovat Vodhánělem a Zörklerem.

Po změně stran přidal Ladra třetí úspěch a Boleslaváci se spokojili s vysokým vedením. Svého sopueře ale nepustili k vážnějšímu ohrožení branky.

Mladší: FK Říčany – FK Mladá Boleslav 1:6 (0:3)

Jasná výhra hostů, jeichž tři branky vstřelil Král, dvakrát se prosadil Jakubec a jednou Prokorát.