Jestliže fanouškům čejetického fotbalu poslední dobou A tým příliš radosti nedělá, tak o rezervě se dá říci pravý opak.
Nově založené B mužstvo se letos přihlásilo do okresní IV. třídy, a čtyři kola před koncem základních skupin již může slavit vítězství v té své, čímž si zajistilo postup do III. třídy.

Klášter B – Krnsko B 3:1
Krnsko ještě mělo teoretickou naději na ohrožení výsadního postavení Čejetic, ale nezvládlo druhý poločas v Kláštěře, ve kterém se domácím podařil dokonalý obrat.

Doubrava B – Sporting 4:1
Velmi podobný průběh měl i zápas v Doubravě. Také tady vedli hosté po poločase nejtěsnějším rozdílem, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce naprosto odpadli. Doubravský obrat řídil nejlepší muž zápasu Jaroslav Bárta, jenž dělal hostům nemalé problémy a dokonce se dokázal i dvakrát prosadit.
Vzhledem k silnému větru bylo k vidění několik kuriozních situací. Například domácí málem využili větru ke vstřelení branky přímo z rohového kopu.
Branky: Bárta 2, Jeníček, Mazánek – Knespl. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Mukařov – Čejetice B 0:8
Čejetická rezerva věděla, že v případě výhry již může slavit. S tímto vědomím také vlétla na svého soupeře a nedala mu sebemenší šanci. Nepřibrzdilo jí ani vyloučení Průchy v závěru prvního poločasu.
Branky: Dufek 3, Grus, Kůtek, Korec, Brož, Tlášek. Rozhodčí: Švarc. ČK: 41. Průcha. Diváci: 80. Poločas: 0:4.