Čejetice – Březno 1:4

V utkání fotbalového okresního přeboru byli domácí favoritem, ale zklamali. Hosté byli v prvním poločase bojovnější i fotbalovější a dostali se do vedení hned v úvodu Veselým.

Druhý poločas začal náporem domácích, kterým se podařilo vyrovnat Hurtou. Jenže to bylo z čejetické strany vše. Hosté z rychlých brejků dokázali trestat a nakonec vysoko vyhrát. Střelecky se dařilo především Benešovi, kterého zdobil hattrick.

Ukazuje se, že přihlášení dvou týmů Čejetic do okresních soutěží bylo unáhlené. Čejetičtí rozdrobili hráčský kádr do dvou mužstev, které mají problémy ve všech řadách. To potvrdila nejen prohra týmu v okresním přeboru s Březnem, ale i prohra čejetické rezervy doma s Bakovem B 1:5 v utkání III. třídy.

Branky: 56. Hurta – 57. z penalty, 81. a 83. Beneš, 3. Veselý. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Čejetice: Dufek – Starý (46. Průcha), Ulman, Bartoš, Procházka (76. Grus) – Brož, Havelka, Šimáček, Hurta – Janek, Štěpánek (76. Foldes). Trenér Petr Starý.

Březno: Pavlík – Tichý, Bišický, Šťastný, Duška (62. Kojzar) – Gregorovič, Veselý, Hejduk, Cepka – Strnad, Beneš.

Po utkání řekl trenér Března Pavel Řezáč: „Přijeli jsme do Čejetic přerušit naši sérii proher venku, a to se nám podařilo. Musím celému našemu hráčskému kolektivu poděkovat za výkon, který předvedl. Zejména v prvním poločase jsme byli jasně lepší a herně jsme soupeře přehrávali. Ve druhém poločase jsme dokázali využít chyb v čejetické obraně při našich brejcích. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě.“

Čejetičtí se v dalším kole okresního přeboru představí na horké půdě Akumy.