Čáslav B – Benátky 3:0

Na hřišti ve sportovním areálu Vodranty se hrálo utkání fotbalového krajského přreboru na těžkém, silně vodou nasáklém terénu, který poznamenal vytrvalý déšť. V hostující sestavě citelně chyběli oba vykartovaní stopeři Skramužský a Třasák.

Trenér Benátek Vladislav Nejedlý: „Chtěli jsme napravit domácí bodovou ztrátu z minulého kola. Posunutím Korejzy jsme se snažili zvýšit naši útočnou sílu. Samozřejmě velkým nepřítelem byl pro obě mužstva rozmáčený terén. Domácí se s ním ale vyrovnali lépe a také šli do vedení šťastnou brankou. Naší největší šancí byla hlavička Martina Korce z malého vápna, ale zůstala neproměněna. Do druhého poločasu jsme šli nabuzeni, ale nedokázali jsme to předvést na hřišti. Domácí i na těžkém terénu kombinovali lépe a zaslouženě zvítězili. Nyní jsme již pod velkým tlakem a nezbývá nám nic jiného než doma maximálně bodovat, neboť hrajeme dvakrát na domácím hřišti.“

Trenér Čáslavi B Jiří Antoš: „Šance byly na obou stranách, my jsme byli šťastnější a dali jsme první gól. Ještě předtím nás ale podržel brankář Míšek. Ve druhém poločase se hra nezměnila. Soupeř hrál, my jsme dobře bránili. Pojišťovací branky padly stejné po standardkách, kdy je zahrával Štětina a Brožík dal dva góly.“

Branky: 25. Svoboda, 80. a 89. Brožík. Rozhodčí: Pavelka – Malý, Voldan. ŽK: Korec (B). Střely na branku: 9:2. Rohové kopy: 11:4. Střely mimo: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Čáslav B: Míšek – Matoušek, K. Hejný (36. P. Holík), Váňa, Svoboda – Tomíšek (75. Parachin), Janda, Štětina, Krupička (84. M. Král) – Brožík, Maxa.

Benátky: Bejr – Kopecký, Rosenkranz, Karásek, Olšák – Davídek (66. Bělík), Smetana, Kohout, Novotný (58. Šimek) – Korec (78. Bláha), Korejza.