DBSK – Sokoleč 1:2

Bousov odehrál s aspirantem postupu z I. B třídy vyrovnanou partii a smolně nedosáhl ani na bod. Utkání navíc hrubě znehodnotil rozhodčí Hocek, který v závěru ukončil zápas v 87. minutě…

Domácí měli výborný úvod, který ale dokázali zkušeně hrající hosté eliminovat. První branky se po vyrovnaném průběhu diváci dočkali až v 35. minutě. Kubeček zatáhl míč po pravé straně a centrem našel ve vápně nekrytého Zahradu, který sklepl do odkryté branky – 1:0. Vedení ale domácím dlouho nevydrželo. To se ve 38. minutěpostavil k trestnému kopu hostující Kulhánek a ranou pod břevno srovnal.

Nastolené tempo slibovalo zajímavou podívanou i ve druhé půli. Bousováci sice dřeli, ale na dobře hrající hosty a hlavně však na tendenčně pískajícího sudího to nestačilo. Rozhodčí si z druhého poločasu udělal vlastní show a de facto nepustil domácí do hry.

V 82. minutě inkasovala přetížená defenzíva po závaru před brankou. Nazlobení diváci očekávali alespoň závěrečný pokus o korekci výsledku. Rozhodčí Hocek však v 87. minutě naposledy písknul do píšťalky, přestože během zápasu došlo k šesti střídáním a mnoha přerušením hry. Trapný výkon arbitra pak diváci odměnili skandováním – ostuda, ostuda…

Branky: Kulhánek, Čáp - Zahrada. Rozhodčí: Hocek. Diváci: 110. Poločas: 1:1.

DBSK: Stránský – Procházka, Švec, Budinský, Bernat – P. Vynikal, Zahrada, Bíšek, Kubeček, Jakubec – Vacek (Dankiv, Čech).

MAREK ŠVEC