DBSK – Sadská 4:0

Domácí v dalším kole fotbalové I. B. třídy navázali na nebývalou produktivitu z prvních dvou zápasů a týmu Sadské nasázeli čtyři branky. Ačkoli se Bousov opět potýkal s několika absencemi, už ve 25 minutě zápasu vedl o dvě branky. Nejprve se ve vyložených šancích dvakrát zastřeloval Vacek, aby pak tentýž hráč otevřel ve 20. minutě skóre.

Stejná situace se opakovala ve 25. minutě, kdy Vacek prakticky ze stejné vzdálenosti a do stejného místa opět trestal. Ani hosté nebyli bez šancí a několikrát zahrozili.

Druhá půle začala pro Bousov nepříjemně. Nejprve musel vynuceně střídat Kalivoda, v 55. minutě se pak nešťastně zranil střelec Vacek a na domácí hře to bylo znát.

Sadská přebrala iniciativu, ale brankových situací si ale vytvořila poskrovnu. Na druhé straně střely Kubečka i Petra Vynikala skončily na břevně. V 80. minutě se obranou probil Kubeček a tečovanou střelou zvýšil na 3:0, v 88. dodal ještě konečnou podobu po podobné akci Šolc.

Branky: Vacek 2x, Kubeček, Šolc. Diváci: 120. Poločas: 2:0

DBSK: Stránský – Kalivoda (46. Kynčl), Švec, Budínský, Procházka – Čech, Bíšek, Kubeček (90.Kollátor), Vynikal – Vacek (55. Polák), Šolc.

MAREK ŠVEC