V nejvyšší fotbalové dorostenecké soutěži narazily boleslavské týmy proti kvalitnímu soupeří z Ostravy a v obou utkáních podlehly.

Starší: FK MB – Ostrava 1:2

V prvním poločase měli domácí mírnou opřevahu a šli do vedení brankou Hadzirezice. Hostům se však podařilo vyrovnat.
Ve druhém poločase však Boleslaváci vytratili ze hry. Hosté měli výraznější převahu, kterou využili ke vstřelení druhé branky. Domácí dorostenci se pak přes snahu v závěru neprosadili.

Branky: 8. Hadzirezic – 13. Kosňovský, 66. Juřena. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 1:0. Poločas: 1:1.

Ml. Boleslav: Pánek – Tvrdý (80. Dufek), Borovička, M. Šťastný, Togel – Honc (74. Rosenkranz), Dolinajec (61. Láncz), Tvaroha, Sedláček – Volf, Hadzirezic.

Ostrava: Pavlenka – Vengřínek, Kaizar, Šimáček, Veiner – Kosňovský, Musiol, Vaněk (88. Repa), Juřena (73. Stránský) – Šustr, Boháč (90. Varkoček).

Mladší: FK MB – Ostrava 0:2

V kvalitním střetnutí se hosté střelecky prosadili už v 8. minutě a šli do vedení. Domácí dobře kombinovali, ale v koncovce jim chyběl důraz.

I po změně stran pokračovala Boleslav v aktivní hře, ale vítr z plachet jí vzala druhá branka, kterou hosté vstřelili z penalty.