Benátky – Velvary 2:1

V utkání fotbalového krajského přeboru získali domácí důležité tři body ke klidu v tabulce.

První příležitost měl domácí Došlý v 10. minutě, ale jeho hlavička šla vedle. Pak hostující Šelicha nasměroval míč těsně vedle, na druhé straně Hruška promarnil vyloženou šanci z bezprostřední blízkosti.

Rozhodlo se během dvou minut ve druhém poločase. Za ruku hostů ve zdi proměnil Korejza nařízenou penaltu, v 67. mintě Sabol potrestal chybu brankáře Majtaníka a zvýšil na 2:0.

Hosté se však nevzdali a v 75. minutě Mašek po kličce brankáři snížil na 1:2. Pak měli hosté dvě příležitosti k vyrovnání. Nejprve střelu Pazdery vytlačil konečky prstů brankář Bejr na roh, poté se neprosadil v tutovce Neuman.

V 88. minutě domácí Vízek v sólu nastřelil jen nohy brankáře Majtaníka.

Branky: 65. Korejza z penalty, 67. Sabol – 75. Mašek.

Rozhodčí: Jeník. ŽK: Bejr, Mulač (oba Benátky). Diváci: 160. Poločas: 0:0.

SK Benátky: Bejr - Kořínek, Mulač, Pára, Korejza - Novotný (46. Olšák), Sabol, Došlý (87. Vízek), Karásek - Novák, Hruška (75. Mareš).

Slovan Velvary: Majtaník - Hodan, Slavíček, Moravec, Pazdera, Háša, Neuman, Grohman, Vošmera (46. Nádherný ml.), Šelicha, Klempt (74. Mašek).