Benátky – Neratovice 1:0

Benátečtí fotbalisté se rozloučili s krajským přeborem nejtěsnější výhrou na domácí půdě, když autorem jediné branky byl Kohout.

V první půlhodině se prakticky nic nedělo. Jako první zahrozili hosté, ale Zavadilovu střeludomácí brankář Bejr skvěle zlikvidoval. Těsně před poločasem mohl skóre měnit Korejza, ale jeho lob skončil na břevně.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a příliš krásy nepobrala.

Rozhodnutí padlo v 63. minutě, kdy z dvaceti metrů napřáhl ke střele Kohout a ta skončila za Stuchlého zády – 1:0.

V 65. minutě mohly Benátky zvýšit, ale Třasákovu střelu stačil neratovický brankář Stuchlý vyrazit na roh. Poté Kohoutova střela olízla břevno.

V 76. minutě opustil hřiště otřesený Davídek, a protože domácí neměli již nikoho na střídání, dohrávali o deseti.

Neratovice v přesile přidaly na obrátkách. V 77. minutě Maleňákovu tvrdou střelu vyrazil se štěstím domácí gólman Bejr na břevno. Stejně tak se Bejr blýskl parádním zákrokem v 82. minutě po střele Doubka. V 87. minutě měli domácí štěstí, když střela Stanislava do odkryté části branky byla sražena na roh. Domácím se podařilo v závěrečném tlaku Neratovic odolat.

Branka: 63. Kohout. Rozhodčí: Štefan. ŽK: Třasák, Šimek – Maleňák. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Benátky: Bejr - Smetana (46. Bláha), Karásek, Voljanskij, Novotný - Hrdina, Davídek, Třasák, Korejza - Kohout, Šimek.

FK Neratovice: Stuchlý - Gazdík, Palanský, Pajkrt, Stanislav, Nezbeda (60. Žák), Doubek, Máca, Zeman, Maleňák, Zavadil (76. Kadlec).