Benátky – Milovice 4:1

Druhé přípravné střetnutí mají za sebou fotbalisté Benátek. Soupeřem jim byl účastník I. B třídy. Benátky potvrdily roli favorita zejména zlepšením zakončení ve druhém poločase.

V prvním poločase Milovice se soupeřem držely krok a vypracovaly si také dvě příležitosti, ve druhém dějství už měli jasně navrch domácí a vyjádřili to i gólově. Milovice se zmohly alespoň na čestný úspěch.

„S prvním poločasem jsem spokojený, ve druhém už to bylo horší. Ale hráli jsme s kvalitním týmem, byl to zápas dobré úrovně,“ řekl Ivan Plecitý, staronový kouč milovického týmu.

„V prvním poločase jsme měli dvě gólové šance, ale ve druhém dějství nás soupeř přehrál. Mrzí mě, že jsme měli k dispozici tak málo hráčů,“ dodal šéf milovické lavičky.

Zdeněk Doležal, trenér Benátek: „Do utkání na těžkém terénu jsme vstoupili aktivně, ale první příležitost měl ambiciózní soupeř. Šance se střídaly na obou stranách. Větší chuť k zakončení akcí nás přivedla do vedení v zápase brankou M. Korejzy. Přesto, že v poločase došlo k vystřídaní, aktivita nepolevila, a tak jsme skóre zaslouženě zvýšili na 4:0. V závěru jsme vypadli z koncentrace, a tak soupeř snížil na 1:4. Po náročných trénincích v tomto týdnu podalo mužstvo velmi kvalitní výkon."


Branky: 30. Korejza, 59. a 70. Martin Korec, 68. Holický – 83. Galovič. Poločas: 1:0.

Benátky: L. Straka – P. Kopecký, Langšádl (46. J. Miškovský), Skramužský, Mareš (46. Olšák) – Bělík, Holický, Kohout (46. Vaňousek), Korejza (65. Kučera) – Šimek (58. Došlý), Davídek (25. Martin Korec).

Milovice: Fišer (46. Klíma) – Novák, Magada, Fiala, Růžička – Beneš, Mencl, P. Müller, Krátký – Galovič, Zoubek.