Jak jsou připraveny kluby okresního fotbalového přeboru Mladoboleslavska informovali sekretáři FC Horky a SK Akuma Mladá Boleslav.

FC Horky nad Jizerou, sekretář Tomáš Sekera: „Po podzimní části soutěže nejsme spokojeni s umístěním v tabulce a zejména s výsledky v jejím úvodu. Zimní přípravu jsme zahájili na domácím hřišti, poté jsme absolvovali krátké soustředění v Kytlici. Zbytek přípravy probíhal opět v našem areálu.
V přípravných utkáních jsme vyhráli v Lipníku 4:2 a v Kochánkách 3:2, podlehli Strašnovu 2:3. Trenérem mužstva pro jaro je Jaroslav Čermák, asistenty Jaroslav Šebesta a Tomáš Sekera, vedoucím týmu Petr Cimrman.
Z hráčského kádru odešel Martin Jarolím na hostování do Bezna, z hostování v Luštěnicích se vrátili Pavel Jarolím, na hostování z Benátek přišli Kunštek a Richtr, ze strašnova Michal a z Čisté Dvořák.
Cílem pro jaro je záchrana v okresním přeboru.“

Akuma Mladá Boleslav, sekretář Jaroslav Svárovský: „S podzimním umístěním v tabulce panovala spokojenost, protože oproti minulým rokům jsme v její horní části.
Zimní příprava byla zahájena 10. ledna. Herní vyladěnost absolvoval tým v zimním turnaji Rejšic, přátelsky se Zdětínem a mistrovskou soutěž zahájíme dohrávkou podzimu s Klášterem.
Realizační tým nedoznal oproti podzimu změn. Trenérem je Pavel Horváth, vedoucím mužstva Luboš Nový.
V hráčském kádru nedošlo k žádným změnám, po zranění se do přípravy zapojil Michal Valenta.
Cílem pro jaro je poprat se o samotnou špici okresního přeboru a hlavně předvádět dobrý fotbal.“