Po celé uterý se v boleslavské sportovní hale koná osmý ročník turnaje O pohár města Mnichovo Hradiště, za pořadatelství hradišťského DFK.
„Nakonec se nám přihlásila dvanáctka týmů, které jsme rozdělili do dvou skupin po šesti," prozradil hlavní organizátor největšího dívčího turnaje ve středních Čechách Michal Maděra. A kde hledat favority turnaje? „Určitě vysoko budou mířit loňští finalisté z Dukly Praha a Brna. Pod názvem S-Team se představí hráčky prvoligového Liberce a do konečného pořadí budou chtít promluvit i účastnice nejvyšší futsalové soutěže z České Lípy," vypočítává Maděra, který do turnaje vysílá tradičně dvě hradišťská družstva.

A prvoligovou mužskou tečku turnaje se pak postará čerství sparťan Ondřej Zahustel, který bude přítomen závěrečnému ceremoniálu a vypomůže s předáváním cen.

Skupina A
DFK MH A
Brno Horní Heršpice
Mix Team
FC Mělník
Women Star Team
S-Team

Skupina B
Dukla Praha
Sokol Stará Lysá
Š.O.T.
ŽFK Trutnov
DFK MH B
Démonky Česká Lípa

Zápasy ve skupinách odstartují v 8.45 hodin, dohrané pak budou v 16.15. První dva celky z obou skupin postupují přímo do semifinále, ostatní hrají o umístění. Finále je na programu v mladoboleslavské sportovní hale dnes v 18 hodin.