Sporting Mladá Boleslav – SK Bezno-Sovinky B 2:1

Utkání IV. třídy fotbalové okresní soutěže Mladoboleslavska mělo působivý začátek. K zahajovacímu pozdravu napochodovali spolu s domácími hráči minižáci s trenýrkami „až po kolena“!

Samotné utkání však přineslo hru jen průměrné úrovně, okořeněné i několika nevybíravými zákroky.

Hosté nastoupili s několika hráči prvního týmu a v prvním poločase vedli zaslouženě 1:0 brankou Podzimka. Domácí pohrdli pokutovým kopem, který neproměnil Trlida.

Do druhé půle však nastoupili domácí jako politi živou vodou. V 68. minutě se nádherně trefil Čáslava po Plintovičově centru a bylo vyrovnáno. Několik minut před koncem rozhodl o třech bodech pro domácí Merbs.

U domácích se dařilo Blažkovi v obraně, v útoku byli nebezpeční Plintovič a Javůrek. Z mužstva hostů nejvíce zlobil Podzimek.

Branky: 68. Čáslava, 82. Merbs – 12. Podzimek. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 3:5. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Sporting: J. Bílek – Podolák, M. Bílek, Blažek, Sedlák – Mulač, Javůrek (82. Slavík), Merbs, Čáslava – Plintovič, Pánek (12. Trlida). Trenér Michal Bílek.

Bezno B: Kameš – Šubrt (82. Jeřábek), P. Bajer, L. Korejza, M. Korejza – Kornelák (72. Krouský), Benda, Šubrt, Podzimek – Hodovník, T. Bajer. Trenér Karel Jeřábek.